overlay

EUK Sekretaryası

hande_imirzalioglu_saglam.JPG

Hande İMİRZALIOĞLU

ECZACILIKTA UZMANLIK KURULU SEKRETARYA YÖNETİCİSİ

TIP VE UZMANLIK EĞİTİMİ DAİRESİ BAŞKANI

Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi'nde 1992'de tamamladı. Sonrasında tıbbi patoloji uzmanlık eğitimini aldı. 5 yıl süre ile Polatlı Duatepe Devlet Hastanesinde Patoloji uzmanı olarak çalıştı. 2010 yılında Sağlık Bakanlığı  Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğü Tıpta Uzmanlık Kurulu Sekretaryasında çalışmaya başladı. Halen Tıpta Uzmanlık Kurulu ve Eczacılıkta Uzmanlık Kurulu Sekretaryasında görev yapmaktadır.


Ekran Alıntısı 3.JPG

Nurullah Berberoğlu

SAĞLIK UZMANI

EUK SEKRETARYASI

2005 yılında Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldu. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda; Genel Fizyoterapi, Spor Fizyoterapisi, Pediatrik Rehabilitasyon ve Kardiyopulmoner Rehabilitasyon alanlarında görev yaptı. 2014 yılında Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Daire Başkanlığı bünyesinde göreve başladı. Hâlen bu görevde çalışmaktadır.


Ekran Alıntısı 3.JPG

Çağrı Serin

SAĞLIK UZMANI

EUK SEKRETARYASI

Hukuk eğitimini Ankara Üniversitesi’nde 2012’de tamamladı. 2012-2013 yılları arasında Avukatlık stajını Ankara Barosu ve Sinerji Hukuk Bürosunda tamamladı. Enerji hukuku ve tüketici hukuku alanları ile ilgili eğitimlere katıldı. 2014 yılının başında Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Aydın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde Avukat olarak çalışmaya başladı. 2014 yılının Eylül ayından beri Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünde Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Daire Başkanlığı ile Tıpta Uzmanlık Kurulu ve Eczacılıkta Uzmanlık Kurulu Sekretaryalarındaki görevine devam etmektedir. Hayalleri arasında uzmanlık eğitiminin tarihçesini mevzuat perspektifi açısından değerlendiren bir kitap yazmak bulunmaktadır.

 


duran_ahraz.png

Duran Ahraz

SAĞLIK ARAŞTIRMACISI

EUK SEKRETARYASI

1982 yılında Ankara Yenişehir Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun oldu. 1992 yılına kadar Sağlık Bakanlığı’nın çeşitli birimlerinde laboratuvar teknisyeni olarak görev yaptı. 1992 yılında Ankara Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsü’nü tamamlayarak Ankara ve Kahramanmaraş’ta tıbbi teknolog olarak görev yaptı. 1995-1997 yılları arasında Pazarcık Sağlık Meslek Lisesi’nde öğretmen olarak çalıştı. 1999-2001 tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta hastane müdürlüğü ve şube müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2001-2011 tarihleri arasında Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğü bünyesinde şube müdürü olarak görev yaptı. 2011 yılından itibaren Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Daire Başkanlığı’nda görev yapmaktadır.

 


Ekran Alıntısı 3.JPG

A. Faruk Köker

KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON UZMANI

EUK SEKRETARYASI

İlk, orta ve lise eğitimini Kastamonu’da tamamladı. Kütüphanecilik eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde 1993 yılında tamamladı. 1994 – 2009 yılları arasında Bilkent Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Uzman Kütüphaneci olarak çalıştı. Kasım 2009’da Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde Uzman olarak istihdam edildi. Halen Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Daire Başkanlığı ile Tıpta Uzmanlık Kurulu ve Eczacılıkta Uzmanlık Kurulu Sekretaryalarında Uzman kadrosunda görevine devam etmektedir.

 


bayan-avatar-siluet-profil-resimleri.jpg

Nergis Ayberkin

TIP DOKTORU

EUK SEKRETARYASI

Tıp eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde 2002’de tamamladı. 2010 yılına kadar Trabzon ve Ankara’da pratisyen hekim olarak çalıştıktan sonra 2010 Ağustos ayında Sağlık Bakanlığı Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğü Yüksek Sağlık Şurası Sekretaryasında çalışmaya başladı. 2010 Aralık ayından itibaren Tıpta Uzmanlık Kurulu Sekretaryasında çalışmaktadır. Halen Tıpta Uzmanlık Kurulu ve Eczacılıkta Uzmanlık Kurulu Sekretaryasında görev almaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

 

 


Ekran Alıntısı 3.JPG

Oğuzhan Üner

BİYOLOG

EUK SEKRETARYASI

Lisans eğitimini 2011 yılında İstanbul’da tamamladı. Aynı yıl İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü personel şubede çalışmaya başladı. 2013 yılı itibari ile Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Daire Başkanlığında görevine başlamış olup halen Tıpta Uzmanlık Kurulu ve Eczacılıkta Uzmanlık Kurulu Sekretaryalarında görev yapmaktadır.


abdulvahap_ozkaya.png

Abdulvahap Özkaya

ŞEF

EUK SEKRETARYASI

1964 Yozgat Şefaatli ilçesine bağlı Kabakini köyünde doğmuştur.

1981 yılında Yozgat ili Şefaatli Lisesi’nden mezun olmuştur.

1987-1991 arasında Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde; 09.01.1991- 01.06.1991 arasındaTedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nde; 01.06.1991-01.04.2012 arasında Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğü'nde çalışmıştır. 26.12.2012 tarihininden itibaren halen Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nde çalışmaktadır.

Tıpta Uzmanlık Kurulu ve Eczacılıkta Uzmanlık Kurulu Sekretaryalarında görev yapmaktadır.

Evli ve 2 Çocuk Babasıdır.


Ekran Alıntısı 3.JPG

Levent Şengün

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

EUK SEKRETARYASI

1991 yılında Ankara Kanuni Lisesi’nden mezun oldu. 2005 yılına kadar Sağlık Bakanlığı’nın çeşitli birimlerinde görev yaptı. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü tamamladı. 2005 yılından itibaren Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Daire Başkanlığı’nda Bilgisayar işletmeni olarak görev yapmaktadır. Hedefleri arasında Uzmanlık Eğitimi Takip Sistemine program temelinde işlerlik kazandırılması vardır. Evli ve Bir çocuk babasıdır.